Adózási munkatárs (PE-10747)

2021-11-26-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Gyártószektorban tevékenykedő multinacionális partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket keresünk a következő pozícióba: Adózási munkatárs
Feladatok:

– lokális pénzügyi, adózási szabályok, szabályzatok kidolgozása
– magyar és nemzetközi szabályzatok naprakész ismerete
– a munkakör ellátásához szükséges jogszabályok és előírások megismerése, a munkavégzés során azok maradéktalan betartása és alkalmazása
– a törvényi változások kapcsán felmerülő folyamat módosítások előkészítése, lefolytatása, a szükséges dokumentumok naprakész frissítése
– a pénzügyi, adózási folyamatok működtetése, adózási és pénzügyi projektekben való részvétel
– adóbevallások elkészítése, ellenőrzése, beküldése, szükség esetén az önrevíziók megtétele, adóvizsgálatokban való aktív részvétel
– a kimenő számlázás szakmai (adózási) támogatása
– transzferár dokumentáció elkészítésében részvétel
– NAV adatszolgáltatás biztosítás

Elvárások:

– Felsőfokú gazdasági egyetemi végzettség
– Kiváló kommunikációs készségek
– Adótanácsadói képesítés
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás
– Adóügyi tapasztalat
– Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

– Gyermekgondozási támogatások
– Orvosi szolgáltatások
– Dolgozói kedvezmények
– Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
– Helyi parkolás
– Tér a kreativitásnak
– Városi infrastruktúra
– Családias légkör multinacionális környezetben
– Támogató vállalati légkör
– Folyamatos fejlődési lehetőség

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677