Team Lead - Delivery Manager (LJ - 10758)

2022-05-12-Budapest-IT
Jelentős méretű, állami és versenyszférából érkező IT projekteket szolgáltató partnerünk számára keresünk Team Lead-et. Partnerünk kiterjedt hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
Scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Téged keresünk nyitott pozíciónkra

Ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, folyamatosan bővülő, agilis csapatnak, magas kvalitású szakértőkkel szeretnél együtt dolgozni, érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, komplex architektúrájú rendszerek, érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre.

Kollégánk két feladatkörben dolgozna:

1. Projekt menedzsment feladatok:

– Az üzleti igények feldolgozása, fejlesztési feladatok tervezése, megvalósítása.
– Megrendelések határidőre történő leszállítása, ügyfél- és felhasználói-elégedettség mérése, maximalizálása.
– Termék-, csapatvízió megalkotása és folyamatos fejlesztése.
– Erőforrás tervezése, hiányok kimutatása és eszkalációja.
– A projektben megjelenő szakmai domain terület és fejlesztett rendszer magas szintű üzleti ismerete és átlátása.
– Státuszegyeztetések szervezése, lebonyolítása, szakmai vezetése.
– Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel, stakeholderekkel.

2. People menedzsment feladatok:

– Szervezők, fejlesztők és tesztelők operatív vezetése, szükség esetén szakmai kontroll alkalmazása és szakmai döntéshozatal szoros együttműködésben a Line menedzserekkel, szakértőkkel.
– A munkafolyamatok kialakítása, fejlesztése és standardizálása.
– Felel a hatékony feladatkiosztásért, mely során úgy tervez, hogy a kollégák megfelelő terheltséggel dolgozhassanak mind a termékkel kapcsolatos fejlesztéseken, mind a szakterületi feladatokon, valamint az önképzés lehetőségét is biztosítsa számukra.
– Csapatösszetétel alakítása, a motiváció és a csapatkohézió erősítése, mentorálás, új kollégák onboarding folyamatainak a támogatása.

Elvárások:

– PM és/vagy Business Analyst tapasztalat,
– minimum 1 év koordinátori, vagy vezetői tapasztalat,
– IT felsőfokú végzettség vagy szakirányú tapasztalat,
– támogató, csapatformáló szemlélet, demokratikus vezetői stílus, csapatdinamikai ismeretek,
– agilis ismeretek,
– proaktív, önálló munkavégzés,
– nyitottság a személyes önképzésre, a folyamatos fejlődésre.

Előnyök:

– fejlesztői vagy architekti múlt,
– microservice vagy SOA tapasztalatok,
– monolitikus rendszerrel tapasztalat,
– komplex, többrétegű architektúra tervezésében részvétel,
– 10+ fős fejlesztői vagy szervezői csoport vezetésében, illetve agilis csapatok kialakításában, vezetésében szerzett tapasztalat,
– angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

– Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében való részvétel korszerű technológiák alkalmazásával,
– Rendszeres lehetőség külső és belső szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételre,
– Rugalmas, családbarát munkarend, hibrid munkavégzés lehetősége,
– Korszerű munkaeszközök, modern, jól felszerelt iroda,
– Versenyképes bérezés és juttatások

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)