Tréner - Műszaki terület (SZJ-10674)

2021-10-11-Budapest-Egyéb
Budapesti partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Tréner
Munkaköri feladatok

• Tréning anyagok készítése/honosítása, karbantartása, fejlesztése és folyamatos bővítése
• Új belépők képzése, kollégák és üzleti partnerek oktatásának megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása
• Elméleti és gyakorlati tréning rendszer kialakítása, kivitelezése és dokumentálása
• Rendszeres időszakos/szintentartó képzések szervezése, bonyolítása, nyomon követése, dokumentálása
• Vezetők támogatása a kiértékelésekben
• Visszajelzési rendszer kialakítása, majd alkalmazása
• Tréning budget készítése
• Fejlesztési rendszer kidolgozása, és követése
• Kompetencia fejlesztési terv készítése, követése

Munkaköri követelmények

• Releváns felsőfokú végzettség
• Jó szervezőképesség
• Támogató, segítő hozzáállás, asszertív kommunikációs készség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Számítógépes ismeretek (MS Office napi szintű használata)
• 1 – 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Motiváló attitűd, pedagógiai érzék
• Szakmai hitelesség
• Legyél képes felkelteni és fenntartani az érdeklődést

Előny

• Oktatói/tréneri tapasztalat

Amit kínálunk

• Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
• Versenyképes, stabil jövedelem
• Fejlődési- és karrier lehetőség
• Fiatalos csapat
• Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
• Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
• Dolgozói kedvezmények, támogatások
• Bejárás támogatás

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677