Alkalmazás üzemeltető munkatárs (BM -10633)

2021-09-24-Budapest-IT/Telekom
Magánegészségügyi partnerünk részére keresünk szakembert Alkalmazás üzemeltető munkakörbe.
Feladatok:

• Éles rendszer felügyelete, napi ütemezési tevékenységek
• Incidensek, problémák kezelése
• Üzleti releasek telepítése, beleértve a tervezett, soron kívüli, rendkívüli releaseket
• Üzemeltetési dokumentációk készítése, karbantartása
• Közreműködés a mentési terv, DR terv készítésében, tesztelésében
• Együttműködés külsős IT csapatokkal (alkalmazás fejlesztés/üzemeltetés, infrastruktúra üzemeltetés)
• Tesztkörnyezetek felépítése, konfigurálása, működtetése
• Alkalmazásszerverek működtetése, konfigurálása
• SSRS report-ok, SQL script-ek készítése

Követelmények:
• Legalább 1 éves SQL tapasztalat
• Relációs adatbázis kezelői ismeretek (MS SQL)
• Script nyelvek ismerete (MS SQL)
• Windows / Linux alapszintű szerver üzemeltetési ismeret
• ITIL alapok
• Analitikus gondolkodás, megbízhatóság, precizitás, folyamatos fejlődésre való törekvés, jó kommunikációs készség

Előny:
• Informatikai felsőfokú végzettség
• MS Windows Server, AD tapasztalat
• Magas rendelkezésre állású rendszerekkel szerzett tapasztalat
• Monitoring rendszer felépítésében, konfigurálásában szerzett tapasztalat
• SSRS, Tableau és/vagy PowerBI és/vagy Oracle BI ismeret
• Adattárház üzemeltetési tapasztalat
• Private/Public Cloud környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Agilis módszertan ismerete
• Konténerizációs technológiában szerzett tapasztalat (Docker)
• Egészségügyi informatikai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelm, hosszútávú munkalehetőség
• Dinamikusan fejlődő informatikai környezet
• Támogató munkahelyi légkör
• Szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
• Lelkes és lendületes csapat, kedves és segítőkész vezetőség
• Magán-egészségügyi cég révén vigyázunk az egészségedre! Számos szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra!

Munkavégzés helye
• Budapest

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677