React (Native) Developer (BR-10616)

2021-10-18-Budapest-IT/Telekom
2012 óta egy fedél alá gyűjtötték a digitális terméktervezésben és -fejlesztésében járatos varázskezű tech szakembereket, UX mestereket és szoftverfejlesztő zseniket. Csúcsminőségű munkájuk eredménye csupa elégedett felhasználó.

Ha szívesen része lennél egy ilyen csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy React Frontend fejlesztői pozíció.

Feladatok
– Market Place fejlesztések
– Tőzsdei kereskedési rendszerek fejlesztése
– Mobil applikációk készítése

Elvárások
– Minimum 2 év React tapasztalat
– Legalább 1 év mobil (Android vagy iOS) fejlesztői tapasztalat
– Jó kommunikációs készség
– Stabil angol nyelvtudás (szakmai leírások, dokumentációk megértése)

Előny
– Backend tapasztalat
– JavaScript (ES6+) jártasság

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677