PR Manager (SZJ-10571)

2021-09-08-Budapest-Értékesítés/Marketing
Budapesti partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: PR Manager
Munkaköri feladatok

• PR stratégia és költség tervezés – kommunikáció kialakítása a magyar piacon (B2B, B2C)
• Ügynökség tevékenységének felügyelete (stratégia, briefelés, riportolás)
• Weboldal és social media felületeink tartalmának naprakészen tartása az ügynökség(ek) közreműködésével
• Klasszikus PR tevékenységek: sajtóközlemények, cikkek, interjúk készítése, jó kapcsolat kiépítése újságírókkal, bloggerekkel és üzleti partnereinkkel, továbbá rendezvények, kitelepülések, találkozók szervezése
• Merchandising anyagok kezelése
• Hírleveleink tartalmának kialakítása
• Rádió spot, szlogen, online hirdetések szövegezésének felügyelete, írása
• Havi riport készítése a megadott KPI-ok figyelembevételével és média figyelés
• A cég pozitív imázsának építése a belső és külső kommunikáció formálásával
• Kiemelt partnereink informálása, segítése ad-hoc jelleggel
• Szoros együttműködés a termékmanagement és marketing munkatársakkal

Munkaköri követelmények

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• PR vagy szövegíró területen végzett legalább 2-3 éves gyakorlat (referencia)
• Tárgyaló képes angol nyelvtudás
• Kreatív, precíz és proaktív munkavégzés
• Jó szervező és kommunikációs készség
• Online marketing tapasztalat előny
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

• Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
• Versenyképes, stabil jövedelem
• Fejlődési- és karrier lehetőség
• Fiatalos csapat
• Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
• Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677