Senior HR Generalista (SZJ-10563)

2021-09-03-Budapest-HR/Jog
Autóiparban tevékenykedő, dinamikusan növekvő nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat Senior HR Generalista pozícióba.
Feladatok:

• a vállalat HR folyamatainak fejlesztése
• belső folyamatleírások és szabályzatok módosítása
• toborzás-kiválasztás teljes körű lebonyolítása és új munkavállalók beillesztésében való részvétel (szellemi munkakörök)
• HR kontrolling feladatokban való közreműködés
• létszám és bértervezésben való közreműködés
• HR tanácsadás a vállalat vezetése számára (munkajogi kérdések, kompenzációs rendszer)
• munkajogi eljárások lebonyolítása (munkaviszony megszüntetések, fegyelmi ügyek kivizsgálása)
• HR vezető helyettesítése
• Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző és közvetítő partnerekkel
• HR projektekben való részvétel
• Képzési rendszer működtetése, képzések szervezése

Elvárások:

• felsőfokú végzettség
• középfokú angol nyelvtudás
• HR területen szerzett legalább 5 év tapasztalat
• HR partneri rendszerek ismerete
• HR folyamatok komplex ismerete
• német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

• multinacionális környezet
• határozatlan idejű szerződés
• versenyképes jövedelem
• 13. havi fizetés
• Cafetéria
• kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
• szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677