Requirement Engineer (BM-10868)

2022-01-12-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Requirement Engineer kollégát német nyelvtudással.
FELADATAID

• Új és meglévő webes alkalmazások fejlesztésének, továbbfejlesztésének tervezése
• A szakmai követelmények felmérése, elemzése, dokumentálása és ezek alapján a fejlesztők részére szakmai megoldások készítése
• Részvétel a tervezett és lefejlesztett megoldások megvalósításában, tesztelésében és bevezetésben
• Az alkalmazások folyamatos szervízelése és karbantartása a csapattal közösen

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL

• Kiváló német szakmai nyelvtudás
• Informatikai vagy gazdaságinformatikai végzettség
• Tapasztalat szoftverfejlesztés területén és/vagy a bankszektorban
• Mélyreható ismeretek a műszaki követelmények és műszaki megoldások összegyűjtésének, tervezésének és dokumentálásának módszereiről
• Jártasság folyamatorientált webalkalmazások megvalósításában
• Priorizálási képesség (mely követelmények megvalósítása kötelező, melyek mellőzhetők)
• Kommunikatív, csapatközpontú személyiség, önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség

ELŐNYT JELENT
• Balsamiq Wireframes
• Szoftverfejlesztői tapasztalat (Java, Git, SQL)

AMIT KÍNÁLUNK

• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Heti 4 nap homeoffice-t
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)