Szoftvertesztelő (KA- 11308)

2022-09-19-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Szoftvertesztelő munkatársat.
FELADATAID:

• részvétel a teszt tervezésben és tesztesetek kialakításában
• alkalmazástesztelés szerver és UI oldalon egyaránt, a teszteredmények dokumentálása
• termékeink smoke-, regressziós-, funkcionális és ügyfél elfogadási tesztjeinek lebonyolítása
• teszt eredmények elemzése, tesztelési folyamatok optimalizálása
• ügyféltámogatás ügyfél elfogadási teszt során
• együttműködés ügyfelekkel, fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL

• informatikai vagy egyéb műszaki végzettség
• szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalat
• szeretsz agilis módszertanok szerint dolgozni
• társalgási szintű német nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

• adattárház és adatbázis területek ismerete
• MS SQL ismeret
• ideális esetben rendelkezik banki know-how-val, tesztautomatizálási tapasztalattal

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)