Services Operations Specialist - Debrecen or Budapest (PE - 11301)

2022-09-15-Debrecen, Budapest-Egyéb
A pozíció elsődleges fókusza a Sales terület a Software szolgáltatásokon belül. A pozíció keretein belül napi kapcsolatba kerülsz vevőinkkel, amely során különböző lehetőségeket mutathatsz be egyedi Software szerződéssel rendelkező vevők számára a szerződések megújítására. Ezenkívül különböző szolgáltatásokat ajánlhatsz fel.
Feladatok:

• Kapcsolatfelvétel azokkal a vevőkkel akik egyedi Software szerződése hamarosan lejár és megújításra szorul
• Szolgáltatásaink előnyeinek bemutatása az egyedi Software szerződéssel rendelkező vevők számára
• A Software szerződések teljes körű koordinálása rendszer szinten is
• A vevők támogatása az Automatikus szerződés megújítás illetve Több éves szerződés kötése
• Az angol és a német nyelv napi használata a vevőkkel való kommunikáció során

Elvárások:

• Sales tapasztalatok
• Felsőfokú német és angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
• Elkötelezettség
• Vevőközpontúság
• Megbízhatóság és proaktivitás
• Jó döntéshozó képesség
• Jó priorizálási és multitasking készségek
• Rugalmasság
• Szociális nyitottság

Amit nyújtunk:

• Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
• Összetartó, támogató közösség
• Stabil, megbízható céges háttér
• Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
• Számos elemből választható Cafeteria
• További béren kívüli kompenzációs juttatások
• Egészség megőrzését támogató lehetőségek
• Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
• Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
• Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
• Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
• Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
• Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
• Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
• Munkábajárási támogatás

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)