Pénzügyi asszisztens (PE- 11217)

2022-06-20-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Pénzügyi asszisztens pozícióba.
Feladatok:

– Működési terület szakmai támogatása, szoros együttműködés a kontrollerrel
– Belső számlaiktatási rendszer működtetése
– Számlakezelés, számlák ellenőrzése (kimenő, bejövő számlák iktatása, kezelése, alaki és tartalmi ellenőrzése, a mindenkor hatályos pénzügyi és számviteli törvény alapján), számla adatok rögzítése
– Kimenő számlázás
– Pénzügyi nyilvántartások vezetése, kidolgozása
– TIG és megbízási szerződések számviteli szempontok szerinti ellenőrzése, feldolgozása, tárolása, nyilvántartása
– Banki kapcsolattartás, hitelek kezelése
– Költséghelyek kezelése
– Napi banki utalások előkészítése, koordinációja, folyószámla egyeztetések
– Pénzügyi zárások előkészítése, zárásokban aktív közreműködés
– Házi pénztár kezelése
– Adat- és dokumentumkezelési szabályok kialakítása, betartása
– Kimutatások, beszámolók, szakmai anyagok összeállításában közreműködés

Elvárások:

– Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
– Minimum 1-3 év releváns területen eltöltött tapasztalat
– Excel magas szintű ismerete
– O365 felhasználó szintű ismeret

Előny:

– Business Central rendszer ismerete
– IT szektorban eltöltött pénzügyi adminisztrátor/ügyintézői tapasztalat

Amit kínálunk:

– Folyamatos fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel, nyelvtanulás támogatása
– Hosszútávú határozatlan idejű munkaszerződés
– Rugalmas munkarend és a későbbiekben home office lehetőség
– Cafeteria, egészségbiztosítás, Munkavállalói Támogató Program, csapatépítő rendezvények
– Jó hangulatú, barátságos munkahelyi légkör
– Állatbarát munkahely

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)