Bérszámfejtő (PE-10482)

2021-07-16-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Feladatok:

– kb. 200-250 fő, 20-25 db néhány fős és 3 db 50 fős cég bérszámfejtése
– fluktuáció adminisztrációs kezelése (beléptetés, munkaszerződések elkészítése, kiléptetés)
– jelenléti adatok összesítése, ennek megfelelően bérszámfejtés
– bérkartonok megküldése, szabadság kezelése, igazolások kiadása
– könyvelés részére feladás készítése
– munkaügyi támogatások esetén adminisztrációs közreműködési kötelezettség
– egyedi igényeknek megfelelő havi kimutatások készítése
– más bérszámfejtő kolléga helyettesítése
– bérlet, munkába járás térítésének elszámolása
– juttatások kezelése (Széchenyi Kártya, üdülési támogatás)

Elvárások:

– bérügyintézői végzettség
– bérszámfejtésben szerzett gyakorlat
– bizonyos időszakokban fokozott koncentrációs igénybevétel bírása
– jó kommunikációs készség
– jó probléma megfogalmazási és megoldáskeresési készség
– együttműködési képesség más bérszámfejtővel, számviteli kollégákkal
– a munkavállalók egyedi igényeinek kimagasló színvonalú kezelése
– a határidők betartása, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:
– TB ügyintézői szakképesítés
– bérrel kapcsolatos bérfeladási, könyvelési ismeretek
– KULCS bérszámfejtő program ismerete
– Excel tudás
– munkaügyet érintő jogszabályok ismerete, beleértve a bért terhelő levonásokat, és a bér utáni járulékokat – meghatározó jogszabályokat

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677