IT Architect - fejlesztés (LE-10449)

2021-07-05-Budapest-IT/Telekom
Banki ügyfelünk részére keresünk tapasztalt szakembert IT Architect munkakörbe.
Feladatok
– Az informatikai feladatok műszaki és architekturális megvalósításának, valamint az alkalmazások integrációjának megtervezése
– Részvétel a rendszerintegrációs feladatok megoldásában, a kapcsolódó rendszerek és interfészek technológiai és informatikai megvalósításában
– Rendszerek, alkalmazások műszaki tervezésében való részvétel: minőségbiztosítási és megoldási irányok, szabványok meghatározása, a szabványok és kialakítást befolyásoló alapelvek betartatása
– Alkalmazás portfolió kezelése és fejlesztése, műszaki tervezése a vállalati architektúra koncepciónak megfelelően, valamint ezek nyilvántartási adatainak folyamatos kezelése, karbantartása együttműködés a vállalat más területeinek architektjeivel, szakértőivel, az IT szállítók szakértőivel; valamint részvétel az architekt board-on
– A vállalati termékeket és szolgáltatásokat támogató alkalmazások kapcsolódó fejlesztési igények felmérése, konzisztencia vizsgálata, alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmány készítése, illetve üzletági döntésre történő előterjesztése
– Üzleti döntések meghozatalához szükséges technológiai információk szolgáltatása
– A feladatkörébe tartozó rendszerekkel és alkalmazásokkal kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások figyelése és elemzése
– Javaslattétel a megoldások felhasználására. Stratégiaalkotási tevékenységekben, illetve a vállalatcsoport informatikai stratégiájának kidolgozásában történő részvétel

Elvárások:
– Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai, vagy közgazdász informatikai iránnyal)
– Modern IT megoldás architectúra tervezésben szerzett tapasztalat (2 év+)
– Rendszertervezési gyakorlat (4 év+)
– Tárgyalóképes angol szakmai nyelvtudás
– Szolgáltatásalapú architektúrákban (SOA) jártasság
– Széleskörű informatikai technológiai tudás, kiemelten alkalmazásfejlesztési és rendszerintegrációs területeken
– Korábbi rendszerszervezői és/vagy fejlesztői gyakorlat

Miért érdemes velük dolgozni:
– Fejlődési, előrelépési lehetősége
– Versenyképes fizetés
– Home Office lehetősége
– Folyamatos kihívások
– Szakmai képzések
– Kedvezményes sportolási lehetőség
– Támogató, barátságos cégkultúra és jó hangulatú csapat

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677