Senior Java fejlesztő (LE-10434)

2021-07-07-Budapest-IT/Telekom
Senior Java fejlesztőként a legfőbb feladatod, hogy a partnerünk raktárlogisztikai termékét fejleszd egyedi igények szerint.
Mit nyújt partnerünk a munkavállalói számára?
• Igazán összetartó és szakmailag erős csapat
• Rugalmas munkavégzési hely – minimum heti egy irodai nappal a IX. kerületben, kellemes környezetben
• Home office lehetőség
• Stabil megrendelőkörrel rendelkező logisztikai szoftver
• Lehetőség két új érdekes, innovatív projektben való részvételre

Mik lesznek a feladataid?
• Web-alapú raktárlogisztikai termék fejlesztése a logisztikai tanácsadókkal való szoros együttműködésben
• Az új technológiákhoz szükséges ismeretek elsajátítása
• Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
• Csapatmunkában való aktív részvétel
• Projektekben való részvétel

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• 5+ éves Java és Javascript fejlesztői tapasztalat
• Csapatjátékos, pozitív attitűd
• Folyamatos fejlődési vágy

Előnyt jelent
• Logisztikai vagy ERP rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Középfokú angol tudás – szakmai anyagok, írásban

Technológiai környezet:
Az alkalmazás egy többrétegű Java EE és JavaScript Rich Client (Single Page App) webalkalmazás.
Kliens oldal JavaScriptben van implementálva, kihasználva az OOP és AJAX adta lehetőségeket.
• Java EE
• Eclipse IDE, Git verziókezelő, Jenkins,
• Adatbáziskezelő: MySQL, MS SQL Server, PostgreSQL
Java oldalon:
• Spring framework (core + mvc + security)
• MyBatis
• JavaScript oldalon a jquery knockout.js

Ha szívesen dolgozol olyan csapatban, ahol fontos az összetartás és mindenkit motivál az új megoldások keresése iránti vágy, kelentkezz:
reka.bernert@jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677