JAVA fejlesztő (BM-10412)

2021-07-15-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Java fejlesztő pozícióba.
Java alapú, nagyvállalati környezetben üzemeltetett alkalmazások, illetve szolgáltatások kivitelezése, telepítése, üzemeltetés gyártói támogatása.

Feladatok:
• fejlesztési projektek megvalósítása
• megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
• tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
• harmadik vonali gyártói támogatási feladatok ellátása
• fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
• code reviewban való részvétel

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• 2-4 év Java fejlesztői tapasztalat
• Hibernate, Spring, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
• Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
• Mérnöki szemlélet
• Struktúrált gondolkodás
• Precizitás, határidők betartása
• Csapatmunka

Előnyt jelent:
• Angol nyelvtudás: szakmai nyelv ismerete
• Angular JS tapasztalat
• Software tervezési methodológiák ismerete
• Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 10-20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
• Állatbarát munkahely

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677