Vezető Android fejlesztő (BM-10376)

2021-05-26-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Vezető Android fejlesztő pozícióba.
Feladatok:
• Üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
• Fejlesztési projektek megvalósítása és a projektben résztvevő fejlesztők munkájának napi szintű koordinálása, feladatok követése és riportolása
• Software megoldások tervezésében való aktív részvétel
• Megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
• Tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
• Fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
• Code review lefolytatása
• Fejlesztők koordinálása és ellenőrzése, fiatalabb kollégák mentorálása.
• Önálló munkavégzés és csapattal való együtt dolgozás.
• Ügyféllel való kapcsolattartás.
• Üzemeltetés és support feladatok.

Elvárások:
• 5+ év Android fejlesztői tapasztalat
• Android Jetpack library-k ismerete
• Java és Kotlin nyelv ismerete
• JSON, WSDL, REST, WS technológiák ismerete
• Java back end fejlesztői tapasztalat
• Jártasság az egységtesztelésben
• Relációs adatbázis ismeret
• People management, üzleti kommunikáció

Előnyt jelent:
• Térinformatikai tapasztalat
• Kotlin Coroutine-ok ismerete
• IOS rendszer ismeret
• Hibernate, Spring technológiák ismerete
• Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítők
• Állatbarát munkahely

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677