Utasbiztosítási kárügyintéző (SZJ - 11259)

2022-08-12-Változó munkavégzési hely (Ny-Mo.)-Értékesítés/Marketing
A leendő munkatárs feladatai:

– Beérkező kárigények kezelése, elbírálása, adminisztrációja,
– Segítségnyújtási szolgáltatások megszervezése, felügyelete és ellenőrzése,
– Magyar és angol nyelven történő kapcsolattartás az ügyfelekkel és a külföldi szolgáltató partnerekkel,
– Kárrendezéshez kapcsolódó pénzügyi műveletek kezelése

A jelentkezés feltételei:

– Magabiztos középfokú angol nyelvtudás;
– Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség;
– Empatikus, segítőkész hozzáállás;
– Pontos és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

– Ügyfélszolgálati vagy call-center tapasztalat.

Amit kínálunk:

– Alapbérből, Cafetériából és Bónuszból álló juttatási csomagot;
– Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget;
– Nagyfokú önállóságot egy összetartó csapatban, ahol segítőkész kollégák támogatják a napi munkát;
– Heti két nap otthoni munkavégzést;
– Tömegközlekedéssel is könnyen és gyorsan megközelíthető modern irodát;
– Hosszú távú munkalehetőséget egy család- és kutyabarát munkahelyen, ahol Értékeink a gyakorlatban is megvalósulnak.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)