Back Office Manager (PE-11204)

2022-06-14-Budapest-Adminisztráció/Back office
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk kollégát Back Office Manager pozícióba.
Feladatok:

• Az üzleti célok elérését segítő Támogató stratégiák (gazdasági, hr, marketing, etc.) megvalósításához szükséges támogató folyamatok és rendszerek működtetésének összefogása, és ezen folyamatok és eljárások folyamatos fejlesztése
• Az Operations szervezetben dolgozó adminisztratív munkatársak munkájának felügyelete
• Az Operations szervezet munkatársainak támogatása, a támogató szolgáltatások folyamatos fejlesztésével
• Döntéselőkészítés, önálló döntéshozatal a felelősségi körébe delegált feladatokban
• Vezetők operatív támogatása, igényei rendszer szintű gyűjtése, összefogása
• Folyamatfejlesztési projektek előkészítése, döntéshozatali anyagok előkészítése
• Folyamatos együttműködés a cég vezetőivel és a külsős szolgáltatókkal
• Belső szabályzatok elkészítése, folyamatok kidolgozása
• A digitalizálás, automatizálás projektjének előkészítése, projektmenedzsmentje
• A támogató rendszerek fejlesztése, bevezetések támogatása, a működés rendszer szintű összehangolása, mint SME
• LEAN irodai folyamatfejlesztés: terv – javaslat – megvalósítás
• Operatív adminisztráció gördülékenységének biztosítása
• 2-3 fő szakmai vezetése, felügyelete, támogatása, fejlesztése

Elvárások:

• Adminisztráció szervezésében és biztosításában, fejlesztésében szerzett min. 5 év gyakorlat
• Támogató rendszerek bevezetésében gyakorlat
• Folyamatfejlesztési tapasztalat vagy erős érdeklődés és szemlélet (LEAN, Six Sigma, etc.)
• IT területen szerzett tapasztalat
• Innovatív szemléletmód
• Eredménycentrikusság
• Kitűnő kommunikációs- és problémamegoldó készség
• Proaktivitás, elkötelezettség, precizitás, erős priorizálási készség
• Kiváló szervező, koordinációs és vezetői készségek

Előny:

• IT rendszerek bevezetésében szerzett gyakorlat (SAP, etc.)
• A Pénzügyi és fenntarthatósági rendszer szempontok képviseletének képessége („befolyásolás”, „érdekérvényesítés”)

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
• Nyitottság, rugalmasság, fiatalos, dinamikus csapat
• Nagyfokú önállóság biztosítása a munkavégzésben
• Befogadó, jó szellemiségű munkahelyi légkör
• Azonnali munkakezdés

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)