HR Manager (PE-11203)

2022-06-13-Budapest-HR/Jog
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert HR Manager pozícióba.
Feladatok:

• Az üzleti célok elérését segítő HR stratégia kidolgozása és működtetése
• Döntéselőkészítés, önálló döntéshozatal a felelősségi körébe delegált feladatokban
• IT munkaerőpiaci, környezeti trendek figyelése (TÉR, toborzás, karrierutak)
• Javadalmazási rendszer kialakítása, az IT javadalmazási trendek folyamatos nyomon követése
• Szervezetfejlesztési projektek koordinálása
• Vezetők HR támogatása, vezetői szerep erősítése, visszajelzés adása
• Folyamatos együttműködés a cég vezetőivel és a külsős szolgáltatókkal (bérszámfejtő,
munkajogász, képzési partnerek)
• Belső szabályzatok elkészítése, folyamatok kidolgozása
• Munkaerő megtartás eszközeinek ismerete és adott cégkörnyezetre való adaptálása
• HR adminisztráció gördülékenységének biztosítása, HR rendszer kiválasztása és bevezetése
• Szakmai és soft skill fejlesztési programok szervezésének támogatása
• A mindenkori munkaügyi törvényi megfelelés biztosítása
• Toborzási folyamatok koordinálása
• 1 fő szakmai vezetése

Elvárások:

• IT területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
• Innovatív szemléletmód
• Javadalmazási rendszer kialakításában és bevezetésében tapasztalat
• HR rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
• Eredménycentrikus
• Munkajogi ismeretek
• Kitűnő kommunikációs- és problémamegoldó készség
• Proaktivitás, elkötelezettség, precizitás, erős priorizálási készség
• Kiváló szervező, koordinációs és vezetői készségek

Előny:

• Szervezetfejlesztési tapasztalat
• A HR szakmai szempontok képviseletének képessége („befolyásolás”, „érdekérvényesítés”)

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
• Nyitottság, rugalmasság, fiatalos, dinamikus csapat
• Nagyfokú önállóság biztosítása a munkavégzésben
• Befogadó, jó szellemiségű munkahelyi légkör
• Azonnali munkakezdés

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)