Senior infrastruktúra rendszermérnök on-site (LE 10362)

2021-06-14-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Senior Infrastruktúra Rendszermérnök pozíció.
Feladatok:
• Adatközponti infrastruktúra rendszerek üzemeltetése, támogatása, tervezése, kivitelezése és dokumentálása partnerünk kiemelt ügyfelénél
• Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési folyamatokban
• IT Security projektekben való aktív részvétel, szakmai oldalról való támogatása, összefüggések, projektfolyamatok átlátása, utókövetése
• Együttműködés a többi projekt mérnökkel és a projektben részt vevő többi csoporttal
• Különböző interface-ek és rendszerek közötti kapcsolódási pontok, összefüggések meghatározása, átlátása
• Új módszerek és technológiák bevezetése

Elvárások:
• MS infrastruktúra projektek tervezésében és kivitelezésében legalább 3-5 éves tapasztalat
• Stabil IT Security és infrastruktúra háttér (O365 , Cloud, AWS előny)
• Több éves projekt, üzemeltetői és network tapasztalat
• jó probléma megoldó-, és megelőző; önálló döntéshozatali és stratégiai gondolkodási képesség
• középfokú angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
• Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
• Fejlődési- és karrierlehetőség
• Szakmai képzések
• Betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
• Magas színvonalú technikai eszközök
• Ingyenes nyelvtanfolyamok

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677