Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök (MS Dynamics) (LE 10355)

2021-09-15-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök (MS Dynamics) pozíció.
Alkalmazásüzemeltetőként partnerünk kiemelt ügyfele számára biztosítasz majd zökkenőmentesen működő rendszereket.

Feladatok:

Hozzád fog tartozni a Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL adatbázis környezet üzemeltetése;
Részt veszel a Dynamics rendszert érintő fejlesztési projektekben;
Incidenseket, requesteket kezelsz, szükség esetén eszkalálod fejlesztők felé.

Elvárások:
3 év alkalmazás és adatbázis üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat;
Aktív, középfokú angol nyelvismeret;
Microsoft Dynamics AX/Navision üzemeltetési tapasztalat;
Windows Szerverek és MS SQL Szerverek ismerete

Előny:
Szakirányú műszaki végzettség (informatika);
ITIL módszertan ismerete.

Amit ajánlunk:
Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677