Senior Szoftvertesztelő Szeged (LE 10361)

2021-06-14-Szeged-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Senior Tesztelő pozíció.
Magas rendelkezésre állású, erősen elosztott, mikroszervíz alapú, cloudos megoldások fejlesztéseiben vehetsz részt, agilis módszertan szerint. Munkád során a menő technológiákkal mint pl. blockchain, gépi tanulás, fintech megoldások is találkozhatsz!

Feladatok:
• teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizálása
• teszt végrehajtások elvégzése, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
• a talált problémák rögzítése, azok javításának ellenőrző tesztelése
• automata tesztek készítése, aktualizálása és ellenőrzése
• teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása
• fejlesztéssel kapcsolatos csapatmunkában és a tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel

Elvárások:
• legalább 2 éves szoftvertesztelői tapasztalat
• alapszintű programozási ismeretek (előny: Java / JavaScript)
• teszt eszközök ismerete (előny: Selenium / Appium / JMeter)
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• rugalmasság, jó problémamegoldó és -felismerő képesség
• önállóság, precizitás, tanulási képesség és hajlandóság

Amit ajánlunk:
• Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
• Fejlődési- és karrierlehetőség
• Szakmai képzések
• Betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
• Magas színvonalú technikai eszközök
• Ingyenes nyelvtanfolyamok

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677