Cloud Architect (LE 10353)

2021-06-14-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Cloud Architect pozíció.
Cloud Architectként nagyvállalati infrastruktúra projektek leszálításáért és megvalósításáért leszel felelős, szorosan együttműködve a presales csapattal.

Feladatok:
• IT rendszerek teljes körű tervezése, kialakítása és tesztelése, bevezetés támogatása.
• Műszaki projektvezetés, projektdokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása, presales tevékenység műszaki támogatása (pl. bemutatók, előadások)
• A rád bízott termékkörre vonatkozóan termékmenedzsment feladatok, kapcsolattartás a beszállítókkal, az értékesítés támogatása, ajánlatok írásának támogatása, műszaki tartalmának elkészítése
• Az elvégzett munkák teljes körű, naprakész adminisztrációja.
• Hozzájárulás a szolgáltatási portfólió szélesítéséhez
• Informatikai fejlesztések döntés-előkészítésében való részvétel.

Elvárások:
• Amazon, vagy Google felhőben, infrastruktúrák tervezésében szerzett, több éves tapasztalat
• DevOps és IaC támogató eszközök (Kubernetes, Jenkins, Ansible, Giltlab, Terraform) tervezése implementálása, L3 szintű támogatása
• Címtár, IDM, PKI, és konfiguráció felügyleti rendszerek tervezése implementálása, L3 szintű támogatása
• Alkalmazások fejlesztésének infrastruktúra oldali támogatása, infrastruktúra architektúrák logikai és fizikai szintű tervezése, dokumentálása
• Működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák L3 szintű elemzése és javítása
• PoC környezetek építése, kutatás, új megoldások keresése
• Nagyméretű összetett kiszolgáló rendszereken, felhő alapon végzett tervezési és kivitelezési munkák terén szerzett több éves tapasztalat
• Érvényes gyártói minősítések megléte (az alábbiakból, legalább egy):
o Google Cloud Certified – Professional Cloud Architect
o AWS Certified Solutions Architect – Professional
o AWS Certified DevOps Engineer – Professional
• Műszaki vagy természettudományi (megfelelő IT tapasztalat esetén) felsőfokú végzettség
• Legalább egy Linux disztribúció magas szintű ismerete.
• Hálózati L2/L3 technológiák és kapcsolódó szolgáltatások, mint pl. DNS, DHCP, terheléselosztók magas szintű ismerete
• Összetett, hibrid rendszereken szerzett monitorozási, naplózási tapasztalat
• Központosított felügyelet megvalósításában szerzett tapasztalat
• Vezetői képességek (szervezés, tervezés, irányítás, ellenőrzés), fejlett kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság
• Magas szintű dokumentációs készség
• Rendszerszemlélet,
• Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
• Középfokú angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:
• Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
• Fejlődési- és karrierlehetőség
• Szakmai képzések
• Betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
• Magas színvonalú technikai eszközök
• Ingyenes nyelvtanfolyamok

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677