Szoftverfejlesztő mérnök Szeged (LE 10358)

2021-09-15-Szeged-IT/Telekom
Partnerünk teljeskörű IT megoldásokat kínál a magyar informatikai integrátor piac jelentős szereplőjeként.
Rendszereket építenek, szoftvert fejlesztenek, hardware-t szállítanak, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Ha szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, téged vár egy
Szoftverfejlesztő mérnök pozíció.
Magas rendelkezésre állású, erősen elosztott, mikroszervíz alapú, cloudos megoldások fejlesztéseiben vehetsz részt, agilis módszertan szerint. Munkád során a menő technológiákkal mint pl. blockchain, gépi tanulás, fintech megoldások is találkozhatsz!

Feladatok:
• új alkalmazások vagy meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
• felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
• fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
• szoftvertesztelőkkel való együttműködés
• lehetőség kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálásában

Elvárások:
• felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
• legalább 3 éves szakmai tapasztalat objektum-orientált programozási nyelvek, komponens alapú tervezések és/vagy különböző front-end keretrendszerek területén (elsősorban Java vagy .NET vagy Angular)
• szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
• Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
• Fejlődési- és karrierlehetőség
• Szakmai képzések
• Betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
• Magas színvonalú technikai eszközök
• Ingyenes nyelvtanfolyamok

Izgalmasan hangzik? A jelentkezem gomb megnyomásával jelezheted és hívunk is a további részetekkel!

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677