Alkalmazás üzemeltető - IT security (LE-10342)

2021-06-09-Győr-Moson-Sopron-IT/Telekom
Világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális partercégünk számára keresünk Alkalmazás üzemeltető – IT security kollégát.
Feladatok:

IT Security alkalmazások (Tenable Nessus, McAfee DAM, Flexnet Manager Suite) üzemeltetése
Security alkalmazások monitorozása (automatizálás)
Security alkalmazások certifikát menedzsmentje
Produktív rendszereken ünnepnapokon és vasárnapokon karbantartások végrehajtása
Zavarok elhárítása és megelőzése, szolgáltatáskérések teljesítése
A megállapodott ügyfélkövetelmények teljesítésének biztosítása
Kapcsolattartás a megbízóval, ügyfelekkel és a szolgáltatásban résztvevő partnerekkel
IT Szolgáltatásprojektek támogatása, megoldások átvétele üzemeltetésre
IT szolgáltatással kapcsolatos szolgálati utak
Rendszereket érintő változtatások végrehajtásának aktív támogatása
Tudásmenedzsment, dokumentálás

Elvárások:

Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség
Applikáció üzemeltetésben szerzett legalább 2 év tapasztalat
Erős kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
Java/Javascript/HTML alapismeret
Unix / Linux / Windows operációs rendszerek alapszinű ismerete
Oracle, MS SQL query készítési tapasztalat
Alapszintű hálózati ismeretek (DNS, Firewall)
Kiváló logikai készség
Ügyfélorientált szemléletmód
Probléma felismerő és megoldó készség
Megbízhatóság, stressztűrés, terhelhetőség
Rugalmasság
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
Analitikus gondolkodásmód, kezdeményező készség

Amit ajánlunk:

-Hosszútávú, kihívásokkal teli szakmai lehetőség
-Szakmai és nyelvi képzések
-Inspiráló munkakörnyezet
-Új, innovatív technológiák megismerése
-Versenyképes alapbér
-Széleskörű kompenzációs csomag, egyéb jutattások

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677