Szenior Java fejlesztő (BM-10366)

2021-09-10-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Szenior Java fejlesztő pozícióba.
Munkakör célja:
Java alapú, nagyvállalati környezetben üzemeltetett alkalmazások, illetve szolgáltatások kivitelezése, telepítése, üzemeltetés gyártói támogatása, a vezetése alá tartozó csoport irányítása.

Feladatok:
• üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
• fejlesztési projektek megvalósítása és a projektben résztvevő fejlesztők munkájának napi szintű koordinálása, feladatok követése és riportolása
• software megoldások tervezésében való aktív részvétel
• megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
• tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
• harmadik vonali gyártói támogatási feladatok ellátása
• fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
• junior kollégák tanítása, mentorálása
• code review lefolytatása

Elvárások:
 Felsőfokú gazdasági / műszaki végzettség
 5+ év full-stack Java fejlesztői tapasztalat
 Hibernate, Spring, Angular, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
 Team lead tapasztalat, fiatalabb kollegák mentorálása
 Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
 Mérnöki szemlélet, tudás
 Software tervezési methodológiák ismerete
 Ügyfél kapcsolattartás
 Struktúrált gondolkodás
 Precizitás, határidők betartása
 Csapatmunka

Előnyt jelent:
• Angol nyelvtudás: szakmai nyelv ismerete
• Üzleti kommunikáció
• Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
• Állatbarát munkahely

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677