Senior JAVA Software Engineer (LE-10363)

2021-06-16-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban
használt képalkotó rendszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.
A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

Elkötelezett, magasan képzett és szakmailag felkészült csapatába Senior Java fejlesztő keres.

Feladatok:
– az MRI (Magnetic Resonance Imaging) fejlesztési csoport által meghatározott igényeknek megfelelően az MR képalkotó berendezés driverének, szoftverének tervezése, fejlesztése, dokumentálása és karbantartása
– szoftver-architekt feladatkör
– piaci és felhasználói igények követése
– kapcsolattartás francia partnercég tagjaival
– részvétel a tesztelésben és kísérleti fejlesztésekben
– kapcsolattartás a szupport és szerviz osztállyal

Elvárások
– felsőfokú végzettség műszaki vagy informatikai területen
– legalább 5 év Java Swing programozói tapasztalat
– hálózati kommunikációs ismeretek
– flexibilitás és adaptációs képesség új igények, követelmények kezeléséhez
– lényeglátás és gyakorlatias gondolkodásmód
– jó kommunikációs készség
– erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
– pontos, precíz munkavégzés

He szeretnél valami igazán jelentőset létrehozni, ami a szemed láttára válik kézzelfogható valósággá, jelentkezz és hívunk a részletekkel!

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677