Pénzügyi és Számviteli Specialista (SZJ-10317)

2021-04-30-Nyergesújfalu-Könyvelés/Pénzügy
A gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Pénzügyi és Számviteli Specialista pozícióba
Legfontosabb felelősségi körök és feladatok:

– Szállítói számlák ellenőrzése a törvényi és belső vállalati előírásoknak megfelelően, azok rögzítése
– Banki tételek rögzítése
– Utalások előkészítése, egyeztetése
– KSH, MNB adatszolgáltatás előkészítése
– Leltározási feladatokban való részvétel
– Könyvviteli zárásban történő aktív részvétel
– Tárgyi eszköz kezelés
– Analitikák egyeztetése a főkönyvvel

Elvárások:

– Középfokú pénzügyi/könyvelői végzettség, előny: egyetemi, főiskolai végzettség közgazdasági, pénzügyi szakon vagy mérlegképes könyvelő képesítés
– Legalább 2 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
– Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (napi szintű használat)
– ERP rendszer ismerete
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel)
– Önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
– 70-80 %-os Nyergesújfalui munkavégzés, a többi időben Budapesten

Amit kínálunk:

– Versenyképes juttatás, Cafeteria
– Oktatások, képzések
– Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
– Új technológia, zöldmezős beruházás
– Környezettudatos cégpolitika és technológia
– Munkabiztonság iránti elkötelezettség

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677