HR Generalista/Business Partner (SZJ-10315)

2021-04-30-Budapest-HR/Jog
Nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat HR Generalista/Business Partner pozícióba.
Feladatok:

– Teljeskörű HR támogatást a hozzárendelt telephelyek és egységek számára –munkaügyi adminisztráció, munkajogi tanácsadás a vezetők részére, munkaerő toborzás és kiválasztás, szakmai és készségfejlesztő oktatások szervezése, egyes készségfejlesztő oktatásokhoz az oktatási anyagok kidolgozásában való részvétel, munkaköri leírás készítése, szervezeti ábra aktualizálása stb. Változások adminisztrációja a Nexon4 HR modulban.
– Munkatársi elégedettségi felmérések eredményeihez kötődő akciótervek követése és a vezetők segítése, támogatása ezek végrehajtásában.
– VEKOP képzési pályázat – soft-skill tréningek szervezésében, a pályázatban előírt dokumentáció elkészítésében való részvétel.
– HR kimutatások, elemzések készítése – fluktuáció, korfa, FTE/kapacitás számítás stb.
– Group HR részéről bevezetésre kerülő projektben való részvétel – teljesítmény értékelési folyamat, tehetség gondozás, utánpótlás tervezés és az ezzel kapcsolatos fejlesztési tervek kialakítása; munkakör értékelési rendszer; kompetencia rendszer stb. Az egyes pilot projektekben való részvétel a magyarországi egység képviseletében.

Elvárások:

– felsőfokú végzettség (közgazdász vagy HR szakirányú előnyt jelent)
– minimum 5-7 éves HR generalista/HR business partner munkakörben szerzett tapasztalat, multinacionális környezeteben
– tárgyalóképes angol nyelvtudás
– munkajogi ismeretek
– kiváló kommunikációs készség
– önálló, proaktív, megoldás fókusz jellemzi, rugalmas
– lelkiismeretes, gyorsan tanul
– csapatjátékos
– dinamikus, terhelhető
– üzleti és rendszerszemlélet mellett emberközpontú gondolkodásmód jellemzi
– Ms Office – word, excel, powerpoint magabiztos használata

Amit kínálunk:

– Azonnali munkakezdési lehetőség
– Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség
– Határozatlan idejű munkaviszony
– Multinacionális stabil háttér
– All You Can Move sportkártya, egyéb céges juttatások
– Home office heti 2-3 nap

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677