Senior Projectmérnök (JGI-10308)

2021-04-26-Veszprém-Mérnöki
A Jobsgarden gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, nemzetközi hátterű megbízója számára keres kollégát Senior Projectmérnök pozícióba.
Feladatok:

– A projekt ütemtervek és az erőforrások elosztásának koordinálása
– A projekt ütemterv elkészítése és ellenőrzése az ügyféllel és projektcsapattal egyeztetve
– A projekt költségvetésének kidolgozása
– A projektre delegált munkaidő hatékony megtervezése
– A projekt csapatok előrehaladásának napi szintű figyelemmel kísérése, optimalizálása
– Új projektek ellenőrzése az applikációval és osztályvezetőkkel együttműködve
– Projekt beszerzések figyelemmel kísérése és jóváhagyása
– Engineering Change Requestek kidolgozásában való aktív részvétel

Elvárás:

– Felsőfokú végzettség
– Projektmenedzsment területén szerzett legalább 3 év tapasztalat
– Tapasztalat csapatok vezetésében (3-6 fő)
– Projektszemlélet
– Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
-T árgyalási szintű angol nyelvtudás
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– Kiemelkedő fizetés, és egyéb juttatások
– Hosszútávú szakmai perspektíva, karrierlehetőséggel egy biztos hátterű cégnél
– Innovatív munkakörnyezet
– Szakmai és egyéb képzési lehetőségek

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677