Pénzügyi munkatárs - 4 órás részmunkaidő (PE-10289)

2021-04-09-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
A szolgáltató szektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Pénzügyi Munkatárs pozícióba 4 órás részmunkaidőben.
Legfontosabb felelősségi körök és feladatok:

• Figyelemmel kíséri és kezeli a kintlévőség állományt,
• Rendszeresen kommunikál az ügyfelekkel a kifizetések határidőn belüli biztosításáért
• Kimutatásokat, riportokat, elemzéseket készít a kintlévőségek aktuális helyzetéről
• Javaslatot tesz céltartalék képzésére
• Rendszeresen tájékoztatja a vezetőséget a változásokról
• Eseti szinten egyezteti a könyvelt állományt, résztvesz a számlák javításában
• Elkészíti a behajtások előkészítésével kapcsolatos dokumentációkat,
• Felelős a pénzügyi biztonságra vonatkozó előírások és jogszabályok betartásáért

Elvárások:

• Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
• Kezdeményező és önálló személyiség
• Minimum 2-3 év közép-vagy nagyvállalat pénzügyi területén szerzett munkatapasztalat
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Legalább középfokú szakirányú iskolai végzettség
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Vállalatirányítási rendszer korábbi használata előnyt jelent

Amit kínálunk:

• Barátságos és kedélyes hangulat
• Lelkes, vállalkozó szellemű munkavállalók
• Karrierlehetőség világszerte

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677