Big Data szakértő (TB-10282)

2021-03-31-Budapest-IT/Telekom
Feladatok:

– ‘Big data’ adatfolyamok, architektúrák, adathalmazok építése és optimalizálása (Java, Python)
– A már létező adatfolyamok támogatása, hibák elhárítása
– Társterületekkel való angol nyelvű kapcsolattartás (német előny)
– Adatfolyamok monitorozása, kezelése
– Integrációs tesztek tervezése és kivitelezése
– Gyártási adatintegrációs rendszerek és környezet támogatása, fejlesztése
– Folyamatban lévő big data projektek támogatása (Hadoop)
– SQL programok írása, SQL és NoSQL adatbázisokkal való feladatok ellátása

Elvárások:

– Felsőfokú végzettség műszaki, informatikai területen
– Tapasztalat big data platformok működtetésében
– Minimum 2 év gyakorlati tapasztalat big data eszközökkel (pl. Spark, HDFS, Hive, Impala, Scala, Kafka, Python)
– Önálló munkavégzésre való nyitottság és kezdeményezőkészség
– Tapasztalat üzenetküldő protokolokban
– Tapasztalat folyamatos fejlesztési projektekben és verziókövető eszközök használatában (Git, Bitbucket)

Ha szívesen csatlakoznál küldd el az önéletrajzodat a brigitta.tamasi@jobgarden.hu címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677