Üzleti elemző (biztosítási terület) TB-10260

2021-03-18-Budapest-IT/Telekom
A POZÍCIÓRÓL
Stabil nemzetközi háttérrel és széles helyi döntési jogkörrel rendelkező pénzügyi szektorban működő ügyfelünk IT csapatához keresünk Üzleti elemzőt.

Feladataid az alábbiak lesznek:
▪ a biztosításszakmai rendszerek tesztelési, bevezetési és továbbfejlesztési szakaszaiban való aktív részvétel, koordináció,
▪ különböző IT projekteken belül a rendszerszervezési, elemzési feladatok elvégzése,
▪ IT üzleti ügyféligények megértése, dokumentálása, technikai specifikáció és erőforrásterv készítése,
▪ együttműködés a külső és belső fejlesztőkkel és az egyéb belső szakterületekkel,
▪ technikai minőségbiztosítási szerep betöltése,
▪ technikai tréning és segítségnyújtás a kollégák részére a rád bízott rendszerek vonatkozásában,

MIt várunk töled:
▪ 2-5 év releváns szakmai tapasztalat,
▪ erős IT érdeklődés,
▪ analitikus szemléletmód,
▪ képes átlátni komplex rendszereket és folyamatokat,
▪ kommunikatív, nagy energiát mozgósító hozzáállás a kulcsszereplőkkel való együttműködésbe,
▪ nyitott hozzáállás a feladatok end-to-end elvégzésére,
▪ projektmenedzsment tapasztalat,
▪ nyitottság az új kihívásokra és innovációra,
▪ csapatjátékos hozzáállás, ugyanakkor önállóság, proaktivitás, feladat-, megoldás- és eredménycentrikus hozzáállás,
▪ magas szakmai minőség képviselete valamennyi interakció során,
▪ ügyfélközpontúság,
▪ jó szervezőkészség,
▪ biztosítástechnikai ismeretek, biztosítónál szerzett tapasztalat előny,
▪ magabiztos angol nyelvtudás.

Mit nyerhetsz:
▪ Hosszú távú munkalehetőséget egy olyan helyen, ahol a hibáinkból tanulunk,
▪ jókedvű, lendületes munkahelyi légkört, családbarát hozzáállást,
▪ etikus értékrendet minden helyzetben,
▪ csapatjáték előnyben részesítését az önös érdekekkel szemben,
▪ az őszinteséggel és a feddhetetlenséggel, mint alapvető értékekkel szemben nem ismerünk kompromisszumot,
▪ kihívásokkal teli, változatos munkakört,
▪ nagyfokú önállóságot,
▪ folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Ha szívesen csatlakoznál, küldd el angolnyelvű önéletrajzodat a brigitta.tamasi@jobsgarden.hu címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677