Laboratóriumi Adminisztrátor - délutáni munkavégzés (SZJ - 10008)

2020-09-08-Budapest-Egyéb
Labordiagnosztikával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat Laboratóriumi Adminisztrátor pozícióba.
Feladatok:

• Adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben
• Adminisztratív feladatok ellátása
• Anyaggazdálkodási feladatok és azok adminisztrációja
• Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
• Délutáni munkavégzés: 12:00 – 20:00

Elvárások:

• Középfokú egészségügyi végzettség
• Orvosi laboratóriumban szerzett adminisztrációs gyakorlat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

• Laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettség
• Laboratóriumi gyakorlat
• Gépírás tudás (10 ujjas vakírás)
• Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdési lehetőség
• Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség
• Határozatlan idejű munkaviszony
• Multinacionális stabil háttér
• Csúsztatott munkarendben való részvétel
• Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30