Laboratóriumi Asszisztens (SZJ - 10009)

2020-09-04-Budapest-Egyéb
Labordiagnosztikával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat Laboratóriumi Asszisztens pozícióba.
Feladatok:

• Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
• Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozása
• Továbbítandó minták azonosítása, címkézése
• Mintaszortírozó automaták kezelése, karbantartása
• Minták előkészítése továbbításra
• Jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint
• Munkarend: 6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 6:00

Elvárások:

• Laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettség
• Laboratóriumi gyakorlat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés

Előnyök:

• Érvényes egészségügyi dolgozói működési nyilvántartás
• Gépírás tudás (10 ujjas vakírás)

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdési lehetőség
• Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség
• Határozatlan idejű munkaviszony
• Multinacionális stabil háttér
• Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30