Termékmenedzser - Lakossági termékek területen (PE-10005)

2020-07-29-Budapest-Egyéb
A leendő munkatárs feladatai

• Piaci igényeken alapuló termékfejlesztés és a termékportfolió menedzsmentje, rendszeres állomány-vizsgálat, üzleti tervezés, piaci elemzés elsősorban lakossági termékekhez kapcsolódóan (lakás-, utas-, baleset-betegségbiztosítás, valamint új innovatív termékek)
• Lakossági termékekhez kapcsolódó partneri együttműködések kivitelezése, szükség esetén egyedi szerződések előkészítése, majd kötést követően nyomon követése és kezelése.
• Egyedi projektek szervezése, eredményes és hatékony vezetése.
• A területéhez kapcsolódó folyamatok és érintettek törvényi és vállalati szabályoknak való megfelelésének biztosítása, optimalizálása és nyomon követése.
• Aktív, személyes kapcsolattartás az értékesítési csatornák képviselőivel (pl. biztosítási alkuszokkal) és kiemelt partnerekkel, valamint beszállítókkal.
• A disztribúciós csapattal együttműködésben új, innovatív értékesítési csatornák kiépítése és a meglévők fejlesztése.
• Disztribúciós és marketingtámogatás biztosítása – pl. a termékmenedzsment hatékonyság és kiválóság megteremtése, kimutatások és elemzések készítése, döntéstámogatás és döntéshozatal, belső és külső termékoktatások, marketing kampányok és értékesítést támogató anyagok és tevékenységek kezelése.
• Az érintett lakossági termékekhez kapcsolódó operatív feladatok működtetése.
• A lakossági termékekkel foglalkozó kollégák szakmai támogatása és fejlesztése, vezetése, teljesítménymenedzsmentjük vezetői feladatainak ellátása.

A jelentkezés feltételei

• felsőfokú gazdasági végzettség,
• 3-5 év releváns, kapcsolódó területen szerzett tapasztalat,
• üzleti tervezésben, termékfejlesztésben és piacelemzésben való jártasság,
• csapatjátékos hozzáállás mellett önállóság, proaktivitás, feladat-, megoldás- és eredmény- centrikusság
• pontos munkavégzés, kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
• munkatársak vezetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat előny,
• ügyfélorientált, etikus értékrend,
• felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office, beleértve az Excel magabiztos használatát),
• magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, nyitottság az új kihívásokra,
• magas szakmai minőség képviselete valamennyi interakció során, ügyfélközpontúság,
• előny:
o projektmenedzsment tapasztalat,
o tapasztalat termékkampányok sikeres lebonyolításában,
o lakossági és retail termékértékesítésben, termékfejlesztésben szerzett tapasztalat,
o biztosítástechnikai ismeretek, biztosítónál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• A kollégák nyitott, segítőkész, megoldás-orientált hozzáállása, a folyamatosan fejlődő vállalati megoldásaink, a széles körű helyi döntési jogkör garanciát jelentenek a hatékony szakmai építkezésre és folyamatos egyéni fejlődésre egyaránt.
• A munkakör változatos és szakmai kihívásokkal teli, a munkavégzést nagyfokú önállóság jellemzi.
• Széleskörű alkalmazotti juttatásokat.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30