Kockázatvállaló - Vagyonbiztosítások területen (PE-10004)

2020-07-29-Budapest-Egyéb
Stabil nemzetközi háttérrel és széles helyi döntési jogkörrel rendelkező vállalat Kockázatvállalói osztályán részese leszel egy dinamikus, aktív vállalói csapatnak, amely a vállalati biztosítási állományunk ápolásáért és új ügyfelek szerzéséért dolgozik.
Az analitikus munkát kiegészíti az alkuszokkal, ügyfelekkel történő személyes kapcsolattartás, termékfejlesztés, rendszeres állomány-vizsgálat, társosztályokkal (adminisztráció, kárrendezés, pénzügy) való napi együttműködés, ezeken felül természetesen közös munkák, projektek a közvetlen kollégákkal.

Kockázatvállalóként feladataid az alábbiak lesznek:

• jellemzően vagyonbiztosítási ajánlatkérések feldolgozása, a magyar piacon magasnak számító saját vállalási jogosultság alapján egyedi szerződések előkészítése, majd kötést követően kezelése,
• aktív, személyes kapcsolattartás biztosítási alkuszokkal, közvetlen vállalati ügyfelekkel,
• portfólió-menedzsment,
• piaci igényeken alapuló termékfejlesztés, viszontbiztosítókkal együttműködve,
• díjkintlévőségek kezelése,
• rendszeres és eseti jelentések készítése magyar és angol nyelven,
• a vállalati értékek közvetítése a partnereink felé, valamint képviselete a mindennapokban.

A jelentkezés feltételei:

• vállalati vagyon- és építés-szerelésbiztosítások ismerete, ezen a területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
• nyitottság az új kihívásokra, önállóság, feladat-, megoldás- és eredmény- centrikus hozzáállás,
• magas szakmai minőség képviselete valamennyi interakció során, ügyfélközpontúság,
• proaktivitás, hozzáadott érték a kitűzött célok elérése érdekében,
• felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség,
• magabiztos angol nyelvtudás, MS Office, azon belül Excel ismeretek.

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőséget egy olyan helyen, ahol a hibáinkból tanulunk,
• jókedvű, lendületes a munkahelyi légkört, családbarát a hozzáállást
• etikus értékrendet minden helyzetben,
• csapatjáték előnyben részesítését az önös érdekekkel szemben,
• az őszinteséggel és a feddhetetlenséggel, mint alapvető értékekkel szemben nem ismerünk kompromisszumot,
• kihívásokkal teli, változatos munkakört,
• nagyfokú önállóságot,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
• széleskörű alkalmazotti juttatásokat.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30