Senior C# fejlesztő (Architekt) (TB-9983)

2020-09-16-Budapest-IT/Telekom
Magyarország egyik meghatározó gyógyszeripari szolgáltatója keres tapasztalt Senior C# fejlesztő (Architect).
Ha szeretsz alkotni, új, eddig ismeretlen területen kiemelkedő eredményeket elérni, ha érdekel a technológia világa és részese lennél a fejlődésnek, az eredményeknek, akkor TÉGED keresünk!

Csatlakozz egy magyar tulajdonú, informatikai fejlesztő cég egyedülálló patikai rendszerének fejlesztői csapatához!

Amit mi kínálunk neked:

• egy fiatalokból álló, lendületes közösséget, akik mindig számíthatnak egymásra,
• modern fejlesztői munkakörnyezetet,
• tiszta viszonyokat a fizudat illetően (versenyképes csomagot kínálunk).

Ezek lesznek a konkrét feladataid:

• a vállalat saját fejlesztésű ügyviteli szoftverének fejlesztése, új funkciókkal való bővítése,
• architektúra tervezés: adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület megtervezése,
• felhasználói interfész, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése,
• felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF),
• együttműködés a társosztályokon dolgozó szakemberekkel, üzleti területekkel.

Amiben jók vagyunk, így ezt várjuk tőled is:

• Microsoft Visual Studio és C# szenior szintű ismerete,
• WPF, WCF és EF fejlesztési tapasztalat,
• Unit tesztek írása,
• MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete,
• minőség iránti elkötelezettség, fejlett rendszerszemlélet,
• agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

A kiválasztásnál számodra előnyt jelenthet, ha:

• van tapasztalatod az ügyviteli rendszerek fejlesztésében,
• van ismereted többrétegű szoftverfejlesztésben,
• rutinszerűen használsz verziókezelő és CI/CD eszközöket,
• van Rx (Reactive Extensions) ismereted,
• van tapasztalatod kód és adatbázis optimalizálásban, profilozásban,
• rendelkezel szoftver tervezési (architect) tapasztalattal,
• ismersz modellező eszközöket, a szabványok rutinszerű használatát (BPMN, UML, ERD),
• ismered a Cloud technológiák (MS Azure) specialitásait,
• olvasás szintű angol nyelvtudással rendelkezel (nyelvvizsga nem szükséges),
• TDD gyakorlati ismeretekkel rendelkezel.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30