Költségelemző villamosmérnök (9965)

2020-07-15-Győr-Moson-Sopron-Mérnöki
Világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális partercégünk számára keresünk Költségelemző villamosmérnök kollégát.
Feladatok:

-Elektromos alkatrészek, nyomtatott áramkörö gyártási folyamatinak elemzése
-Nemzetközi beszállítókkal történő ártárgyalásokon a cég képviselete technikai oldalról
-Kalkulációk bemutatása és megvédése az ártárgyalásokon
-Beszállítók ajánlatainak technikai kiértékelése, a beszerzés támogatása
-Alkatrészek elektromos gyártási folyamatainak felülvizsgálata a beszállítóknál
-Versenytárselemzés, árkalkulációk készítése a döntéshozatalt támogatására

Elvárások:

-Villamosmérnöki diploma
-Elektromos alkatrészek gyártási folymataihoz kapcsolódó technológiai ismeret, tapasztalat
-Rövid idejű kiküldetések vállalása
-Képesség önnálló, szisztematikus munkavégzésre
-Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

-Hosszútávú, kihívásokkal teli szakmai lehetőség
-Szakmai és nyelvi képzések
-Inspiráló munkakörnyezet
-Új, innovatív technológiák megismerése
-Versenyképes alapbér
-Széleskörű kompenzációs csomag, egyéb jutattások

Amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a jelentkezés gombra vagy küldje el önéletrajzát, lehetséges kérdéseit Vetráb Zsófiának a zsofia.vetrab@jobsgarden.hu címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30