Hardware fejlesztő mérnök (JGI-10202)

2021-03-31-Budapest-Mérnöki
Innovatív fejlesztéseivel piacon meghatározó nemzetközi partnerünk számára keresünk Hardverfejlesztő mérnököt Fejlesztői vagy projektes feladatkörbe
Feladatok:

– Fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel
– Elektronikai követelmények, és rendszer specifikációk elkészítése
– Analóg és digitális áramkörök tervezése és tesztelése
– Hibakeresés és -elemzés, problémamegoldás
– Együttműködés a fejlesztői csapattal

Elvárások:

– Villamosmérnök diploma, vagy más releváns végzettség
– Áramkörtervezési és mérési tapasztalat
– Kommunikációképes angolnyelv-tudás
– Projektszemlélet és agilitás
– Hatékonyság csapatban
– Analitikus gondolkodás
– Beágyazott rendszerek fejlesztése, EMC és PCB tervezés előnyt jelent

Amit kínálunk:

– stabil vállalati háttér,
– innovatív projektek a legújabb fejlesztésekkel
– érdekes, átfogó szakmai feladatok
– részvétel nemzetközi projektekben, jó hangulatú csapat
– versenyképes juttatási csomag
– folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677