Medior & Senior C# Developers (TBQ-10168)

2021-02-14-Budapest-IT/Telekom
Feladatok

– Backend illetve fullstack fejlesztési feladatok projekttől függően
– Agilis módszertan szerinti fejlesztés
– Együttműködés az ügyféllel
– Új igények fejlesztése
– Dokumentáció készítése

Technológiai stack
– C# / .NET fejlesztés medior (3 évtől) és senior (5 évtől) szinten
– ASP.NET MVC, AngularJS, Angular, React, Vue.js vagy más frontend technológia
– Cloud platformok: AWS, Azure and / vagy GCP
– Adatbázis megoldások (Microsoft SQL preferált)
– PowerShell, Node.js, Java, Kotlin, Scala vagy Go
– DevOps környezet CI/CD tool-ok (Terraform, SonarQube, Octopus Deploy etc)
– Git verziókezelő
– Unit teszt framework (xUnit) and automated unit teszt
– Visual Studio, VS Code, Sublime Text, SQL Management Studio or similar

Előnyök:

– BDD tapasztalat
– REST Web Service tapasztalat, Swagger/OAS3
– Dynatrace, JIRA / Confluence and Azure DevOps
– Konténerizáció tapasztalat Dockerrel és Docker Swarm vagy Kubernetes

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677