Researcher/Junior Recruiter (JGI-10189)

2021-09-21-Budapest-HR/Jog
Cégünk a Jobsgarden magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező vállalat, amely 2001 óta sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon.
Saját csapatunkba keresünk Researcher/Junior Recruiter munkatársat bővülésünk miatt teljes- vagy részmunkaidőbe
A feladataid lesznek:
– Részvétel a terület változatos toborzási projektjeiben (műszaki-mérnöki, supply-chain-logisztika pozíciók)
– Potenciális jelöltek felkutatása, jelölt adatbázisok szűrése, saját jelöltpool építése
– Kapcsolattartás a jelöltekkel, előszűrés és telefonos interjúk lebonyolítása, előzetes összefoglalók készítése
– Személyes interjúk megszervezése
– Együttműködés a kollégákkal és a megbízó partnerekkel a projektek során
– Vállalatirányítási rendszer kezelése, a recruitment folyamat adminisztrálása
– Részvétel a megbízókkal való kapcsolattartásban, kutatásokban

Téged keresünk, ha:
– Pozitív, motivált és ügyfélfókuszú személyiség vagy, tudsz angolul kommunikálni
– Kezdeményező hozzáállású vagy, eredmény orientált és projekt-szemléletű
– Közel áll hozzád a „kutató” gondolkodásmód, utánajárás az információknak
– Tapasztalatod van ügyfélkezelés, sales vagy toborzás-kiválasztás/fejvadászat területén
– Nyitott vagy a területhez kapcsolódó új ismeretek elsajátítására, a fejlődésre
– Felsőfokú végzettséged, vagy a folyamatban lévő tanulmányaid pereferáljuk
– Felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezel, igényesség jellemez a szóbeli/írásbeli kommunikációban

Amit kínálunk és amit rólunk tudni érdemes:
– Nálunk többféle módon dolgozhatsz, teljes- vagy részmunkaidőben, home office-ban és irodában is
– Versenyképes a juttatási csomag – magasabb fix alapbér mellé bónuszt kaphatsz a teljesítményed alapján
– Professzionális, támogató a munkakörnyezet és lelkes, befogadó a csapat
– Remek partnerekkel dolgozunk, ennek köszönhetően sok a klassz megbízásunk, izgalmas projektünk
– Komolyan vesszük a szakmánkat: beleássuk magunkat a szakmai részletekbe és érdekes az “ember” is
– Odatesszük magunkat és így van is szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
– Jelöltjeink, ügyfeleink számíthatnak ránk – számíthatsz ránk Te is, mint munkatárs!

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677