Adatbázis üzemeltető rendszermérnök (BM - 10164)

2021-01-13-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket szállító partnerünk számára keresünk Adatbázis üzemeltető rendszermérnök kollégát .
LEENDŐ MUNKAVÁLLALÓ FELADATAI LESZNEK:
• Oracle 12c- és 19c verziójú magas rendelkezésre állású RDBMS környezetek üzemeltetése
• adatbázis upgrade (előkészítés, tervezés, végrehajtás),
• adatbázis hibák elemzése (log-ok, dump-fájlok rendszeres ellenőrzése),
• adatbázisok telepítése, klónozása, konfigurálása,
• architektúra- és rendszertervezés, véleményezés,
• üzemeltetési eljárások, dokumentációk készítése és karbantartása,
• RDBMS patch telepítése,
• adatbázis monitorozás, teljesítményadat gyűjtés, elemzés, növekedési trendek elemzés, devianciák azonosítása és jelzése,
• projektekben való részvétel.

ELVÁRÁSOK:
• legalább 5 éves szakmai tapasztalat Oracle adatbázis üzemeltetői tapasztalat Unix és Linux O/S platformokon
• rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás,
• önálló munkavégzés,
• jó problémamegoldó képesség,
• precizitás, pontosság
• csapatban tudjon dolgozni

AMIT KÍNÁLUNK:

• folyamatos fejlődési lehetőség,
• színvonalas/változatos szakmai feladatok,
• izgalmas projektek,
• versenyképes bérezés es juttatások,
• rendszeres otthoni munkavégzés lehetősége (Home Office)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődésedet, küldj egy önéletrajzot a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677