Adótanácsadó (SZJ-10124)

2021-04-06-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Adótanácsadó
Feladatok:

• Adóbevallások, adókalkulációk elkészítése és ellenőrzése
• Éves zárás során adózási feladatok koordinálása, zárási teendők teljesítése, adófolyószámlák egyeztetése
• Szerződések véleményezése adózási szempontból
• Társosztályokkal való együttműködés, tanácsadás
• Mindennapi munka során felmerülő adózási kérdések megoldása
• Kapcsolattartás adóhatósággal, állásfoglalások kérése
• Adóellenőrzések irányítása
• Külföldi/belföldi projektekben való részvétel
• Transzferár dokumentáció elkészítése
• Adójogszabályok figyelése és ezek implementálása
• Folyamatok felülvizsgálata, kiépítése adózási szempontból

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági végzettség és adótanácsadói képesítés
• Legalább 5 év releváns, adózási területen szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• SAP használatában szerzett releváns tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel és PowerPoint használat szükséges a napi munkához)
• Önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és pontosság
• Logikus gondolkodás, rendszerszerű szemlélet
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

• Versenyképezés bérezés + bónusz
• Határozott idejű szerződés 2 és fél évre
• Rugalmas munkaidő
• Jó tömegközlekedési lehetőségek, helyi parkolás
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Lehetőség a nyelvtudás és kommunikációs készség fejlesztésére
• Aktív együttműködés a vállalat más osztályaival/területeivel
• Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677