Adózási Szakértő (SZJ-10123)

2021-01-04-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Adózási Szakértő
Feladatok:

• az adózási vezető támogatása
• az egyes társvállalatok adózási kérdéseinek kezelése közvetett adók területén (áfa, termékdíj, stb.)
• állásfoglalások készítése és véleményezése
• adóbevallások ellenőrzése és ezzel kapcsolatos tanácsadás
• adózási folyamatok kialakítása, adózással kapcsolatos ellenőrzési pontok meghatározása
• belső szabályzatok és szerződések adójogi szempontú véleményezése
• különböző hazai és nemzetközi projektek adózási szempontú támogatása
• felsővezetők részére döntéselőkészítés, különböző összefoglalók készítése
• jogszabályváltozások figyelése, ezzel kapcsolatos hírlevelek és tájékoztatók elkészítése
• belső oktatások szervezése és ehhez kapcsolódó belső oktatási anyagok elkészítése
• konzultáció külső szakértőkkel

Elvárások:

• felsőfokú szakirányú gazdasági végzettséget (esetleg kivételes esetben jogi végzettséget)
• adótanácsadói munkakörben szerzett, minimum 4-6 éves tapasztalatot kifejezetten közvetett adók területen
• adótanácsadói/adószakértői képesítést
• tárgyalóképes angol nyelvtudást
• logikus gondolkodást, rendszerszerű szemléletet
• precizitást és pontosságot
• jó problémaelemző és problémamegoldó képességet
• MS Office felhasználói szintű ismeretét (Excel és PowerPoint használat szükséges a napi munkához)
• önálló, megbízható és felelősségteljes munkavégzést
• magabiztos fellépést és innovatív hozzáállást
• „B” kategóriás jogosítványt

Előny:

• német nyelvtudás
• SAP használatában szerzett tapasztalat
• mérlegképes könyvelői képesítés
• más multinacionális cégnél vagy Big4-nál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképezés bérezés + bónusz
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Rugalmas munkaidő
• Jó tömegközlekedési lehetőségek, helyi parkolás
• Lehetőség a nyelvtudás és kommunikációs készség fejlesztésére
• Aktív együttműködés a vállalat más osztályaival/területeivel
• Kellemes munkakörnyezet
• Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677