Senior IT migrációs üzleti elemző (KA - 10140)

2022-09-19-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Szenior IT migrációs üzleti elemző munkatársat.
Feladatok:

• részvétel az UNIQA UIP (UNIQA Insurance Platform) legfontosabb programjában
• a meglévő gépjárműbiztosítási rendszerek forrásadatainak elemzése
• informatikai rendszerek forrásadatainak átkódolása a célrendszer követelményeihez
• feltérképezési és transzformációs szabályok létrehozása a forrásadatok célrendszerekbe történő migrációjához
• bemeneti interfészek összehangolása a célrendszer kapcsolattartóival
• koordináció a megfelelő osztályokkal a felmerülő kérdések (attribútumok, feltérképezés) tisztázása érdekében
• a termékrendezés speciális koncepcióinak áttekintése a célrendszerben

Elvárásaink:

• legalább 5 éves üzleti elemzői tapasztalat (IREB)
• relációs adatbázisok és SQL / DB2 ismeretek ismerete
• tapasztalattal rendelkezik az ETL folyamatokról és eszközökről
• biztosítási ágazat portfólió-migrációiban szerzett tapasztalat
• ideális esetben ismeri a vagyonbiztosítást
• legalább B2 szintű német és angol nyelvtudás

A következő kompetenciákkal rendelkezik:

• akcióorientáció: megoldja a dolgokat és kihasználja a lehetőségeket
• prioritások meghatározása: figyel a legsürgősebb feladatokra
• folyamatmenedzsment: biztosítja a hatékony munkafolyamatokat
• kitartás: határozottan és kitartóan végzi feladatait
• szervezés: az erőforrásokat hatékonyan és eredményesen használja fel
• képesség a problémák megoldására: módszeres megoldóképesség

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)