Senior Android fejlesztő (SE-10138)

2021-04-09-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Senior Android fejlesztőt. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Téged keresünk
● ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, fiatalos csapatnak,
● ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
● ha szereted a kihívásokat,
● ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél dolgozni,
● ha szereted az önállóságot és a kreatív munkát,

Főbb szakmai feladatok:

· Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése fejlesztői és technológiai szempontból
· Jól strukturált implementáció készítése
· Elkészített alkalmazások fejlesztői tesztelése, unit tesztek implementálása
· Az alkalmazások működése során felmerült hibák feltárása, javítása

Szakmai elvárások:

● 3, 4+ év tapasztalat Android alkalmazások fejlesztésében, kiadásában
● Java/Kotlin nyelv erős, magabiztos ismerete
● CleanCode használata, SOLID elvek ismerete
● REST megoldások ismerete
● Gradle, GIT (gitflow)
● Műszaki BSc diploma, vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat

Személyiségre vonatkozó elvárások:

● Strukturált, analitikus problémamegoldó gondolkodás
● Jó kommunikációs készség (az ügyfél) és a fejlesztés irányába
● Eredményorientált gondolkodás
● Jó kapcsolatteremtő képesség
● Csapatjátékos

Előnyt jelent

● Github fiók néhány izgalmas projekttel
● Legalább két kiadott saját alkalmazás a Play Storeban
● CI eszköz (Bitrise, fastlane) ismerete, használatában gyakorlat
● React Native használatában szerzett tapasztalat
● JIRA, Confluence ismeretek
● Bluetooth tapasztalat

Amit kínálunk

● Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
● Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
● Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
● Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
● Stabil vállalat, fiatalos munkahely
● Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
● Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
● Versenyképes bérezés

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677