Junior java full stack szoftverfejlesztő (TB-10092)

2020-11-03-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Junior java full stack szoftverfejlesztő pozícióba.
Nagyvállalati és intézményi alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése és támogatása Java SE – Spring és Angular alapokon, folyamatfejlesztés Bonitasoft támogatásával.

Feladatok:
• Ügyfél oldali folyamatok, igények felmérésének támogatása
• Funkcionális specifikáció készítésének támogatása
• Architektúra tervezés
• Rendszertervezés, rendszerterv készítése
• Fejlesztési feladatokban való részvétel
• Szállító oldali tesztelés támogatása
• Ügyfél oldali elfogadási teszt támogatása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• 1-2 év releváns munkatapasztalat
• Java SE – Spring vagy Angular vagy valamilyen BPMS tapasztalat

Előny:
• Szakmai angol nyelvtudás
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Folyamatautomatizálási tapasztalat
• Bonitasoft BPMS tapasztalat
• Agrárszektorban szerzett tapasztalat
• Közszférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 10-20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
• Állatbarát munkahely

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677