Projekt Menedzser (TB-10049)

2020-10-12-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Projekt menedzser pozícióba.
Nagyvállalati szolgáltatásorientált környezetben működő alkalmazásokhoz, illetve szolgáltatásokhoz kapcsolódó új igények felmérése, valamint tervezést követően a teljes fejlesztési folyamat menedzselése, csapat munkájának segítése és projekt zárás elvégzése.

Feladatok:

• Ügyfél igények pontos felmérése
• Megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
• Fejlesztés megkezdése előtt az előfeltételek biztosítása
• Fejlesztési folyamat során kapcsolattartás a folyamat résztvevőivel
• Tesztek (tervezése), lebonyolítása, koordinálása, élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása, szervezése
• Erős dokumentálási követelmények megvalósítása
• Projektek szakmai támogatása
• Projektek haladásáról riportok készítése
• Megbeszélések szervezése, facilitálása, utókövetések elvégzése
• Teljeskörű stakeholder management
• Projekt feladatok tervezése, nyomonkövetése, eszkalációk kezelése
• Projekt kockázat elemzés, akciótervek kidolgozása

Elvárások:

• • Felsőfokú szakirányú (műszaki vagy közgazdász) végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
• 1-3 év projekt koordinátorként vagy projekt menedzserként szerzett tapasztalat
• Általános irodai célú szoftverek ismerete (MS Word, Excel és Outlook)
• Agilis és vízesés fejlesztési módszertanok ismerete
• Ügyfél kapcsolattartás
• Asszertív kommunikáció
• Kiemelkedő problémamegoldó képesség
• Jó prezentációs készség
• Proaktív hozzáállás

Előny:

• Atlassian termékek (JIRA, Confluence) ismerete
• PMP ismeretek
• Agilis projekt vezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Cafeteria, egyéb juttatások, csapatépítő események
• Állatbarát munkahely

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677