Senior Java fejlesztő (BM-10032)

2020-09-24-Budapest-Information Technology
Pénzügyi technológiák területén nagyot alkotó vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Szenior Java fejlesztő munkatársat.
FELADATOK:

Mindennapi működésünket támogató, több rendszerre támaszkodó JAVA programok fejlesztése, – implementálása, tesztelése
Részvétel új fejlesztések specifikációjában
Közreműködés az üzleti funkciók és rendszer integrációk megtervezésében
szerdánként közös reggeli a kollégáiddal

AKKOR ÉRDEMES JELENTKEZNED, HA:

Szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége, és a családias, emberközpontú munkakörnyezet érték számodra;
Számít, hogy tapasztalt kollégáinktól sokat tanulhatsz, folyamatosan fejlődhetsz (nem Java-ban, ahhoz már értesz)
Fontos neked, hogy komplex feladataid lesznek, nem csak backend vagy csak frontend fejlesztés, hanem vegyesen

A CÉG FILOZÓFIÁJA:

Odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki
Nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz
Fontosabb a termék minősége, mint a határidő
Belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között
Szilícium-völgyi hangulatban dolgozhatsz
Versenyképes fizetés biztosított

ELVÁRÁSOK:

Több év webes Java fejlesztői gyakorlat
HTML, CSS, Javascript ismerete
Valamilyen template nyelv (Velocity)
SQL nyelv (PostgreSql) alapos ismerete
Angol nyelvtudás
Linux-alapú gondolkodás, Citus ismeret előny

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgrden.hu e-mail címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677